čtvrtek 11. července 2013

Trajektový přepravce Stena Line představil české internetové stránky

Stena Line láká české zákazníky na web v češtině


Jeden z největších světových provozovatelů trajektové přepravy Stena Line v červenci představil webové stránky v češtině. Snaží se tak vyjít vstříc stále většímu počtu českých turistů, kteří cestují za krásami Skandinávie a Velké Británie vlastním automobilem. Pro ty je totiž přeprava trajektem nejjednodušší a mnohdy i jediný způsob dopravy.


Trajekt Stena Line


Se Stena Line nejen do Skandinávie

Stena Line provozuje trajektovou přepravu na několika trasách:

  • do Švédska na sedmi trasách z Německa, Dánska, Polska či Lotyšska
  • do Norska z Dánska či Německa
  • do Velké Británie z Nizozemí
  • nebo na pěti trasách z Velké Británie do Irska

Trajekt na moři

Na sever raději vlastním autem

Cestování vlastním automobilem je stále oblíbenější, turistům totiž umožní objevovat krásy přírody mnohem pohodlněji a flexibilněji, než pomocí hromadné dopravy. Půjčení auta je zde poměrně drahé.

Turisté navštěvují Skandinávii nejčastěji kvůli přírodě.Norsko a Švédsko se totiž mohou pochlubit divokou přírodou - od skalnatých útesů a ostrůvků až po zalesněné hory a průzračná jezera. Norsko je také oblíbené pro možnosti rybolovu, horskou turistiku a úchvatné fjordy. Za prohlídku stojí také známá města, jako jsou Stockholm, Oslo, Goteborg a další, s mnoha památkami. V Norsku lze navštívit nejsevernější místo Evropy - Nordkapp.

Naloďování na trajekt

Na trajektu si odpočinete

Cestování automobilem může být únavné, a tak několikahodinový odpočinek na trajektu přijde vhod. Pokud cestující zrovna nechce odpočívat či spát v pohodlných křeslech, může využít palubních restaurací či obchůdků a na další cestu vyrazit odpočinutý.

Odpočinek na palubě


Nové internetové stránky společnosti Stena Line v češtině najdete na adrese www.stenaline.cz, kde zjistíte nejen přesné trasy trajektů, ale můžete si zde rovnou koupit jízdenky.Žádné komentáře:

Okomentovat